Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX903CPA+
패키지:
8-PDIP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 W/LATCH 8DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.1885
$12.1885
10
$11.20335
$112.0335
25
$10.73918
$268.4795
100
$9.462095
$946.2095
250
$8.997716
$2249.429
500
$8.62125
$4310.625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 82.5dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | - |
| Output Type | TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 4mV @ ±5V |
| Series | - |
| Type | with Latch |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 5V ~ 10V, ±2.5V ~ 5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ ±5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 4mA, 3mA, 1.5mA |
| Base Product Number | MAX903 |