Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX9051AEUT+T
패키지:
SOT-6
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 W/VOLT REF SOT6
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.762
$3.762
10
$3.3801
$33.801
25
$3.19504
$79.876
100
$2.769155
$276.9155
250
$2.627092
$656.773
500
$2.357292
$1178.646
1000
$2.109
$2109
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 450ns |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, Rail-to-Rail, TTL |
| Current - Output (Typ) | 8mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-6 |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5V |
| Hysteresis | ±3mV |
| Current - Quiescent (Max) | 72µA |
| Base Product Number | MAX9051 |