Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX922CSA+
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.9185
$5.9185
10
$5.31335
$53.1335
25
$5.02322
$125.5805
100
$4.353375
$435.3375
250
$4.130144
$1032.536
500
$3.70595
$1852.975
1000
$3.34875
$3348.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 12µs |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 11V, ±1.25V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 5µA |
| Base Product Number | MAX922 |