Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX934EPE+
패키지:
16-PDIP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 4 W/VOLT REF 16DIP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.9115
$4.9115
10
$4.40895
$44.0895
25
$4.16822
$104.2055
100
$3.612375
$361.2375
250
$3.427144
$856.786
500
$3.07515
$1537.575
1000
$2.77875
$2778.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 12µs |
| Output Type | CMOS, TTL |
| Current - Output (Typ) | 0.015mA @ 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 10mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | with Voltage Reference |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 11V, ±1.25V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tube |
| Current - Input Bias (Max) | - |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 8.5µA |
| Base Product Number | MAX934 |