Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX944CSD+T
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.132
$8.132
10
$7.34445
$73.4445
25
$7.00226
$175.0565
100
$6.08019
$608.019
250
$5.806894
$1451.7235
500
$5.294521
$2647.2605
1000
$5.073
$5073
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 81.94dB CMRR, 81.94dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 80ns |
| Output Type | CMOS, Push-Pull, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 5.5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.15µA @ 5.5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 600µA |
| Base Product Number | MAX944 |