Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX9742ETX+T
패키지:
36-TQFN (6x6)
배치:
-
설명:
IC AMP CLASS D STER 20.5W 36TQFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.7785
$4.7785
10
$4.29305
$42.9305
25
$4.05878
$101.4695
100
$3.517565
$351.7565
250
$3.33716
$834.29
500
$2.9944
$1497.2
1000
$2.679
$2679
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 2-Channel (Stereo) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 20.5W x 2 @ 8Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-TQFN (6x6) |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 20V ~ 40V, ±10V ~ 20V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Features | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAX9742 |