Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX978EEE+T
패키지:
16-QSOP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 4 GEN PUR 16QSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$7.6665
$7.6665
10
$6.9236
$69.236
25
$6.60212
$165.053
100
$5.73249
$573.249
250
$5.47485
$1368.7125
500
$4.991775
$2495.8875
1000
$4.83075
$4830.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 95dB CMRR, 100dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 28ns |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 2mV @ 5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.7V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 0.075µA @ 5.5V |
| Hysteresis | 4mV |
| Current - Quiescent (Max) | 650µA |
| Base Product Number | MAX978 |