Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX98090AEWJ+T
패키지:
49-WLP (3.15x3.15)
배치:
-
설명:
IC CODEC AUDIO I2S STER 49-WLP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.878
$6.878
10
$6.2092
$62.092
25
$5.9204
$148.01
100
$5.14064
$514.064
250
$4.9096
$1227.4
500
$4.4764
$2238.2
1000
$4.332
$4332
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 99 / 102 |
| Voltage - Supply, Digital | 1.08V ~ 1.98V, 1.65V ~ 5.5V |
| Data Interface | I²C |
| Number of ADCs / DACs | 2 / 2 |
| Voltage - Supply, Analog | 1.65V ~ 3.6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 49-WLP (3.15x3.15) |
| Sigma Delta | No |
| Series | FlexSound™ |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 99 / 102 |
| Type | Stereo Audio |
| Package / Case | 49-WFBGA, WLBGA |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 24 b |
| Base Product Number | MAX98090 |