Analog Devices Inc./Maxim Integrated
제품 번호:
MAX992EUA+T
패키지:
8-uMAX/uSOP
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 2 GEN PUR 8UMAX
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0305
$3.0305
10
$2.71795
$27.1795
25
$2.56918
$64.2295
100
$2.226515
$222.6515
250
$2.112344
$528.086
500
$1.895402
$947.701
1000
$1.69575
$1695.75
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 80dB CMRR, 80dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 210ns |
| Output Type | CMOS, Open-Drain, Rail-to-Rail, TTL |
| Current - Output (Typ) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-uMAX/uSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5.5V |
| Series | - |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 5.5V, ±1.25V ~ 2.75V |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 5.5V |
| Hysteresis | ±2.5mV |
| Current - Quiescent (Max) | 96µA |
| Base Product Number | MAX992 |