Hammond Manufacturing
제품 번호:
MB158055
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BOX PLAS GRAY 5.906"L X 3.150"W
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$27.778
$27.778
5
$26.144
$130.72
10
$24.51
$245.1
25
$22.87638
$571.9095
50
$22.46788
$1123.394
100
$22.05938
$2205.938
250
$21.73258
$5433.145
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Area (L x W) | 18.6in² (120cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polystyrene |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 5.906" L x 3.150" W (150.00mm x 80.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 1 lb (453.59 g) |
| Ratings | IP54 |
| Thickness | - |
| Design | Hand Held, Split Sides |
| Series | MB |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | PCB Supports |
| Height | 2.165" (55.00mm) |
| Package | Bag |