Delkin Devices, Inc.
제품 번호:
MB1HFRCFD-80000-2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SSD 128GB M.2 TLC NVME
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$117.325
$117.325
10
$105.61625
$1056.1625
25
$103.30262
$2582.5655
40
$101.125125
$4045.005
80
$88.76325
$7101.06
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Speed - Write | 450MB/s |
| Current - Max | - |
| Size / Dimension | 80.00mm x 22.00mm x 1.50mm |
| Product Status | Not For New Designs |
| Memory Type | Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Form Factor | M.2 Module |
| Type | NVMe |
| Speed - Read | 1.5GB/s |
| Memory Size | 128GB |
| Voltage - Supply | 3.14V, 4.47V |
| Mfr | Delkin Devices, Inc. |
| Package | Tray |