Amphenol Sine Systems Corp
제품 번호:
MB6CG-S3
패키지:
-
배치:
-
설명:
CABLE GRIP 14.5-17MM ZINC NICKEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.7965
$12.7965
10
$11.33825
$113.3825
25
$10.9022
$272.555
50
$10.46615
$523.3075
100
$9.88475
$988.475
250
$9.012574
$2253.1435
500
$8.431136
$4215.568
1000
$7.73338
$7733.38
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 130°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.571" (14.50mm) |
| Thread Length | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Gray |
| Panel Hole Size | 0.945" (24.0mm) |
| Material | Zinc, Nickel Plated |
| Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Includes | EMI Shielding Ring, Gasket, Nut, Seal |
| Outside Cable Diameter (Max) | 0.669" (16.99mm) |
| Series | MotionGrade™ M23 B |
| Type | Cable Grip |
| Mfr | Amphenol Sine Systems Corp |
| Package | Box |
| Conduit Hub Size | - |
| Base Product Number | MB6 |