Kaga FEI America, Inc.
제품 번호:
MB85RC64TAPNF-G-BDERE1
제조업체:
패키지:
8-SOP
배치:
-
설명:
IC FRAM 64KBIT I2C 3.4MHZ 8SOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.6055
$1.6055
10
$1.4649
$14.649
25
$1.425
$35.625
50
$1.41778
$70.889
100
$1.267395
$126.7395
250
$1.263728
$315.932
500
$1.244652
$622.326
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 3.4 MHz |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Organization | 8K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Series | - |
| Access Time | 130 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 64Kbit |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.6V |
| Mfr | Kaga FEI America, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FRAM |
| Base Product Number | MB85RC64 |