Kaga FEI America, Inc.
제품 번호:
MB85RQ4MLPF-G-BCERE1
제조업체:
패키지:
16-SOP
배치:
-
설명:
IC FRAM 4MBIT SPI/QUAD I/O 16SOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.5305
$12.5305
10
$11.6033
$116.033
25
$11.4456
$286.14
50
$11.30158
$565.079
100
$9.904415
$990.4415
250
$9.479708
$2369.927
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 108 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 16-SOP |
| Series | - |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Size | 4Mbit |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Technology | FRAM (Ferroelectric RAM) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Kaga FEI America, Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Memory Format | FRAM |
| Base Product Number | MB85RQ4 |