MBB02070C4751FRP00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MBB02070C4751FRP00
설명:
RES 4.75K OHM 0.6W 1% AXIAL
재고 : 13380
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 4.75 kOhms
Series MBB/SMA 0207 - Professional
Power (Watts) 0.6W