Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
MBB02070Z0000ZCT00
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 0 OHM 0.6W JUMP AXIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.28025
$2.8025
50
$0.15295
$7.6475
100
$0.112195
$11.2195
500
$0.076437
$38.2185
1000
$0.05529
$55.29
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | MBB/SMA 0207 - Professional |
| Power (Watts) | 0.6W |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Cut Tape (CT) |