onsemi
제품 번호:
MBD301G
제조업체:
패키지:
TO-92
배치:
-
설명:
RF DIODE SCHOTTKY 30V 280MW TO92
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | 1.5pF @ 15V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 30V |
| Diode Type | Schottky - Single |
| Product Status | Obsolete |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | TO-92 |
| Power Dissipation (Max) | 280 mW |
| Series | - |
| Package / Case | TO-226-2, TO-92-2 (TO-226AC) |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MBD30 |