Malico Inc.
제품 번호:
MBH14002-14P/CU/2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CU HEAT SINK 14X14X14MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Copper |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.551" (14.00mm) |
| Series | MBH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 0.551" (14.00mm) |
| Mfr | Malico Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Red Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 0.551" (14.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |