Malico Inc.
제품 번호:
MBH30001-6LT/2.0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
AL HEAT SINK 30X30X6MM
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.236" (6.00mm) |
| Series | MBH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.165" (29.60mm) |
| Mfr | Malico Inc. |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Thermal Tape, Adhesive (Included) |
| Width | 1.165" (29.60mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | BGA |