Micro Commercial Co
제품 번호:
MBR2045FCTS-BP
제조업체:
패키지:
ITO-220AB
배치:
-
설명:
SCHOTTKY BARRIER RECTIFIERS 45V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.6479
$6.479
100
$0.50369
$50.369
500
$0.426968
$213.484
1000
$0.347814
$347.814
2000
$0.327427
$654.854
5000
$0.311838
$1559.19
10000
$0.297445
$2974.45
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 45 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 650 mV @ 10 A |
| Mfr | Micro Commercial Co |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 20A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBR2045 |