SMC Diode Solutions
제품 번호:
MBR3045WTP
제조업체:
패키지:
TO-247AD
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 45V TO247AD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4915
$1.4915
10
$1.2179
$12.179
100
$0.947245
$94.7245
500
$0.802883
$401.4415
1000
$0.654037
$654.037
2000
$0.615704
$1231.408
5000
$0.586378
$2931.89
10000
$0.559312
$5593.12
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AD |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 700 mV @ 15 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBR3045 |