Panjit International Inc.
제품 번호:
MBR30H150FCT_T0_00001
패키지:
ITO-220AB
배치:
-
설명:
ULTRA LOW IR SCHOTTKY BARRIER RE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.14
$1.14
10
$0.9329
$9.329
100
$0.72542
$72.542
500
$0.61484
$307.42
1000
$0.500859
$500.859
2000
$0.471504
$943.008
5000
$0.449046
$2245.23
10000
$0.428317
$4283.17
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 800 nA @ 150 V |
| Series | MBR30H150FCT |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 850 mV @ 15 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 150 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 175°C |
| Base Product Number | MBR30H150 |