Taiwan Semiconductor Corporation
제품 번호:
MBRAD10200H
패키지:
ThinDPAK
배치:
-
설명:
10A, 200V, SCHOTTKY RECTIFIER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.855
$0.855
10
$0.73815
$7.3815
100
$0.510815
$51.0815
500
$0.426797
$213.3985
1000
$0.363232
$363.232
2000
$0.323504
$647.008
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | 145pF @ 4V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ThinDPAK |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 µA @ 200 V |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 880 mV @ 10 A |
| Mfr | Taiwan Semiconductor Corporation |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 10A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBRAD10200 |