onsemi
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8075
$0.8075
10
$0.69825
$6.9825
100
$0.48317
$48.317
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 µA @ 20 V |
| Series | SWITCHMODE™ |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 600 mV @ 3 A |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 20 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 3A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBRD320 |