SMC Diode Solutions
제품 번호:
MBRF10200CTR
제조업체:
패키지:
ITO-220AB
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 200V ITO220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.532
$5.32
100
$0.368125
$36.8125
500
$0.307553
$153.7765
1000
$0.261754
$261.754
2000
$0.23312
$466.24
5000
$0.220856
$1104.28
10000
$0.204497
$2044.97
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 980 mV @ 5 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBRF1020 |