SMC Diode Solutions
제품 번호:
MBRF1045CTP
제조업체:
패키지:
ITO-220AB
배치:
-
설명:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V ITO220
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.4997
$4.997
100
$0.34561
$34.561
500
$0.2888
$144.4
1000
$0.245784
$245.784
2000
$0.218908
$437.816
5000
$0.207385
$1036.925
10000
$0.192024
$1920.24
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | ITO-220AB |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 700 mV @ 5 A |
| Mfr | SMC Diode Solutions |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | - |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MBRF104 |