onsemi
제품 번호:
MC100EL57DR2
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC MULTIPLXR 4:1 ECL DFF 16SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
119
$2.4035
$286.0165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 4 x 2:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | 100EL |
| Type | Multiplexer |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | ±4.2V ~ 5.7V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 100EL57 |
| Current - Output High, Low | - |