onsemi
제품 번호:
MC100EP139DTG
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CLOCK GENERATOR 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$20.748
$20.748
10
$19.07125
$190.7125
25
$18.28104
$457.026
100
$16.106965
$1610.6965
250
$15.31647
$3829.1175
500
$14.328299
$7164.1495
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 100EP |
| PLL | No |
| Input | NECL, PECL |
| Type | Clock Generator |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Output | ECL |
| Mfr | onsemi |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Base Product Number | MC100EP139 |