onsemi
제품 번호:
MC100LVEL33DR2
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC DIVIDER DIV X4 DIFF 8-SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
84
$3.4295
$288.078
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Bits per Element | 2 |
| Count Rate | 4 GHz |
| Logic Type | Divide-by-4 |
| Trigger Type | Positive, Negative |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Direction | - |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | 100LVEL |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3 V ~ 3.8 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 1 |
| Timing | - |
| Package | Bulk |
| Reset | Asynchronous |
| Base Product Number | MC100LVEL33 |