onsemi
제품 번호:
MC100LVEP11DTG
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | 100LVEP |
| Input | CML, LVDS, PECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.8V |
| Output | ECL, PECL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | MC100 |