onsemi
제품 번호:
MC10LVEP11DTG
제조업체:
패키지:
8-TSSOP
배치:
-
설명:
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.303
$8.303
10
$7.50215
$75.0215
25
$7.1535
$178.8375
100
$6.211195
$621.1195
250
$5.932066
$1483.0165
500
$5.408654
$2704.327
1000
$4.710765
$4710.765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:2 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Series | - |
| Input | CML, LVDS, PECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.8V |
| Output | ECL, PECL |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | MC10LVEP11 |