onsemi
제품 번호:
MC14043BDR2G
제조업체:
패키지:
16-SOIC
배치:
-
설명:
IC LATCH R-S QUAD P/N 16-SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.5624
$5.624
25
$0.52858
$13.2145
100
$0.40071
$40.071
250
$0.341012
$85.253
500
$0.32395
$161.975
1000
$0.247228
$247.228
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | S-R Latch |
| Independent Circuits | 4 |
| Circuit | 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Series | 4000B |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Delay Time - Propagation | 60ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MC14043 |
| Current - Output High, Low | 8.8mA, 8.8mA |