onsemi
제품 번호:
MC14066BDTR2G
제조업체:
패키지:
14-TSSOP
배치:
-
설명:
IC BILATERAL SW 1 X 1:1 14TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5149
$5.149
25
$0.48032
$12.008
100
$0.356725
$35.6725
250
$0.301872
$75.468
500
$0.288135
$144.0675
1000
$0.212676
$212.676
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Independent Circuits | 4 |
| Circuit | 1 x 1:1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage Supply Source | Dual Supply |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | 4000B |
| Type | Bilateral, FET Switches |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MC14066 |
| Current - Output High, Low | - |