onsemi
제품 번호:
MC14490PG
제조업체:
패키지:
16-PDIP
배치:
-
설명:
IC ELIMINATOR BOUNCE HEX 16DIP
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Series | 4000 |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Logic Type | Contact Bounce Eliminator |
| Mfr | onsemi |
| Supply Voltage | 3V ~ 18V |
| Number of Bits | 6 |
| Package | Tube |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Base Product Number | MC14490 |