onsemi
제품 번호:
MC14511BFEL
제조업체:
패키지:
16-SOEIAJ
배치:
-
설명:
IC DRVR 7 SEGMENT 16SOEIAJ
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Digits or Characters | - |
| Configuration | 7 Segment |
| Current - Supply | 10 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOEIAJ |
| Series | - |
| Display Type | LED, LCD, Vacuum Fluorescent (VF) |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 18V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | BCD |
| Base Product Number | MC14511 |