onsemi
제품 번호:
MC33167TVG
제조업체:
패키지:
TO-220-5
배치:
-
설명:
IC REG BUCK BST ADJ 5.5A TO220-5
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.097
$3.097
10
$2.77875
$27.7875
25
$2.62694
$65.6735
100
$2.15992
$215.992
250
$1.938076
$484.519
500
$1.868023
$934.0115
1000
$1.552804
$1552.804
2500
$1.494426
$3736.065
5000
$1.447724
$7238.62
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 5.5A (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Buck, Boost |
| Voltage - Output (Max) | 40V (Switch) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 7.5V |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | TO-220-5 Formed Leads |
| Frequency - Switching | 72kHz |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5.05V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | MC33167 |