NXP USA Inc.
제품 번호:
MC33931VW
제조업체:
패키지:
44-HSOP
배치:
-
설명:
IC MOTOR DRIVER 5V-28V 44HSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.129
$13.129
10
$12.065
$120.65
25
$11.56492
$289.123
100
$10.189605
$1018.9605
250
$9.689468
$2422.367
500
$9.064349
$4532.1745
1000
$8.314191
$8314.191
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Applications | Automotive |
| Current - Output | 5A |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Voltage - Load | 5V ~ 28V |
| Motor Type - Stepper | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-HSOP |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 44-BSSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Technology | CMOS |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 5V ~ 28V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tube |
| Interface | Parallel |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | MC33931 |