onsemi
제품 번호:
MC34074ADR2G
제조업체:
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.893
$0.893
10
$0.79705
$7.9705
25
$0.7562
$18.905
100
$0.580735
$58.0735
250
$0.51319
$128.2975
500
$0.486172
$243.086
1000
$0.378138
$378.138
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 44 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 4.5 MHz |
| Current - Supply | 1.9mA (x4 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 500 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | J-FET |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | MC34074 |