onsemi
제품 번호:
MC34164D-5G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8645
$0.8645
10
$0.7771
$7.771
25
$0.7372
$18.43
100
$0.566105
$56.6105
250
$0.500232
$125.058
500
$0.473917
$236.9585
1000
$0.3686
$368.6
2500
$0.35017
$875.425
5000
$0.337003
$1685.015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Threshold | 4.33V |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Series | - |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tube |
| Reset | Active Low |
| Base Product Number | MC34164 |