NXP USA Inc.
제품 번호:
MC34920EIR2
제조업체:
패키지:
44-PLCC (16.59x16.59)
배치:
-
설명:
IC MTR DRVR BIPLR 3.3V/5V 44PLCC
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 0°C ~ 135°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output | 1.5A |
| Output Configuration | Half Bridge (8) |
| Voltage - Load | 21V ~ 42V |
| Motor Type - Stepper | Bipolar |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Function | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Series | - |
| Package / Case | 44-LCC (J-Lead) |
| Technology | Power MOSFET |
| Step Resolution | - |
| Voltage - Supply | 3.3V, 5V |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | Serial |
| Motor Type - AC, DC | Brushed DC |
| Base Product Number | MC34920 |