onsemi
제품 번호:
MC74HC244ADTG
제조업체:
패키지:
20-TSSOP
배치:
-
설명:
IC BUFFER NON-INVERT 6V 20TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.62985
$6.2985
25
$0.59204
$14.801
100
$0.448685
$44.8685
250
$0.3819
$95.475
500
$0.362786
$181.393
1000
$0.276868
$276.868
2500
$0.257773
$644.4325
5000
$0.248226
$1241.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 4 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74HC244 |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |