onsemi
제품 번호:
MC74HCT373ADWG
제조업체:
패키지:
20-SOIC
배치:
-
설명:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.912
$0.912
10
$0.81225
$8.1225
25
$0.7714
$19.285
100
$0.59223
$59.223
250
$0.523412
$130.853
500
$0.495843
$247.9215
1000
$0.385662
$385.662
2500
$0.366377
$915.9425
5000
$0.352602
$1763.01
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Series | 74HCT |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Delay Time - Propagation | 28ns |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74HCT373 |
| Current - Output High, Low | 6mA, 6mA |