onsemi
제품 번호:
MC74LCX16373DT
제조업체:
패키지:
48-TSSOP
배치:
-
설명:
IC LATCH TRANSP 16BIT 48-TSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
683
$0.418
$285.494
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 2 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-TSSOP |
| Series | 74LCX |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Delay Time - Propagation | 1.5ns |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 74LCX16373 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |