/ Common Mode Chokes / MCM-1211M-701-RU
minImg
MCM-1211M-701-RU
Mag Layers
제품 번호:
MCM-1211M-701-RU
제조업체:
Mag Layers
설명:
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
재고 : 505
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 10
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 6mOhm
Impedance @ Frequency 700 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm)
Height (Max) 0.252" (6.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MCM-1211M
Voltage Rating - DC 125V
Package / Case Horizontal, 4 Gull Wing
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 8A