Mag Layers
제품 번호:
MCM-1211M-701-RU
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
10
$1.33
$13.3
30
$1.197
$35.91
50
$1.064
$53.2
100
$0.96425
$96.425
250
$0.89775
$224.4375
500
$0.83125
$415.625
1000
$0.7448
$744.8
2500
$0.665
$1662.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 6mOhm |
| Impedance @ Frequency | 700 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.492" L x 0.425" W (12.50mm x 10.80mm) |
| Height (Max) | 0.252" (6.40mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MCM-1211M |
| Voltage Rating - DC | 125V |
| Package / Case | Horizontal, 4 Gull Wing |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 8A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | Mag Layers |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |