Microchip Technology
제품 번호:
MCP3910A1T-E/ML
제조업체:
패키지:
20-QFN (4x4)
배치:
-
설명:
IC ENERGY METER FRONT 2CH 20QFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x4) |
| Voltage - I/O Low | 0.3V |
| Series | - |
| Input Impedance | - |
| Measurement Error | 0.1% |
| Package / Case | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Meter Type | 2 x Single Phase |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - I/O High | 0.7V |
| Base Product Number | MCP3910 |