TDK Corporation
제품 번호:
MCZ1210AH301CPTA0G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CMC 100MA 2LN 300 OHM SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4275
$0.4275
10
$0.3458
$3.458
25
$0.29146
$7.2865
50
$0.25631
$12.8155
100
$0.229425
$22.9425
250
$0.19969
$49.9225
500
$0.180804
$90.402
1000
$0.153824
$153.824
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 4.5Ohm |
| Impedance @ Frequency | 300 Ohms @ 100 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) |
| Height (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | MCZ-AH |
| Voltage Rating - DC | 5V |
| Package / Case | 0504 (1210 Metric), 4 Lead |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 100mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |