IXYS
제품 번호:
MDD26-16N1B
제조업체:
패키지:
TO-240AA
배치:
-
설명:
DIODE MODULE 1.6KV 36A TO240AA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$25.3745
$25.3745
10
$23.4042
$234.042
100
$19.985625
$1998.5625
500
$18.14481
$9072.405
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-240AA |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 10 mA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-240AA |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.38 V @ 80 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Package | Box |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 36A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MDD26 |