Astrodyne TDI
제품 번호:
MDMA-0107
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
10W Medical Grade Dual Output En
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$13.433
$13.433
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 340mA, 340mA |
| Line Regulation | 1% |
| Package / Case | 10-DIP Module, 7 Leads |
| Efficiency | 72% |
| Mfr | Astrodyne TDI |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |
| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | -15V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Approval Agency | CB, CE, cURus, UL |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.56" L x 1.77" W x 0.85" H (65.0mm x 45.0mm x 21.6mm) |
| Weight | - |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | MDMA-10 (10W) |
| Power (Watts) | 10 W |
| Type | Enclosed |
| Standard Number | 60601-1 |
| Load Regulation | 3% |
| Package | Tape & Box (TB) |