IXYS
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$148.352
$148.352
10
$142.0877
$1420.877
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Speed | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Module |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 500 µA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | Module |
| Technology | Standard |
| Diode Configuration | 1 Pair Series Connection |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.07 V @ 300 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1600 V |
| Package | Box |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 380A |
| Operating Temperature - Junction | -40°C ~ 150°C |
| Base Product Number | MDMA380 |