Microchip Technology
제품 번호:
MEC1521H-B0-I/TF-TR
제조업체:
패키지:
128-WFBGA (7x7)
배치:
-
설명:
EMBEDDED CONTROLLER, 256KB SRAM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.168
$5.168
25
$4.4289
$110.7225
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Core Processor | ARM® Cortex®-M4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Program Memory Type | SRAM (224kB) |
| Applications | Keyboard and Embedded Controller |
| RAM Size | 32K x 8 |
| Number of I/O | 108 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 128-WFBGA (7x7) |
| Series | - |
| Package / Case | 128-WFBGA |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 3.465V |
| Mfr | Microchip Technology |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Controller Series | MEC152x |
| Interface | I²C, PS/2, QSPI, SMBus, SPI, UART |